The Blody Moon Vampire
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
The Blody Moon Vampire

I do believe in monsters, I call them officers I know enough to know to keep an eye on how I talk to ya's Some of y'all at peace, but even one to many Still at peace and slumber for the reading of the beast...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Bantuiala de la miezul noptii

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Amadi Ajayi

Amadi Ajayi


Mesaje : 157
Data de înscriere : 18/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyMier Aug 26, 2009 3:34 pm

Ca de obicei baiatul nu avea pic de stare in el , nici macar noaptea , in loc sa dorma , hoinarea ca nebunul prin padure.Pasea incet pe iarba moale , ducandu-si mainele dupa ceafa.
Sus In jos
Maria

Maria


Mesaje : 29
Data de înscriere : 26/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyMier Aug 26, 2009 3:57 pm

Stransese kimonoul mai aproape, ascunzandu'si mainile in manecile sale. Auzi miscarile baiatului, se retrase cu un pas in spate.
Sus In jos
Amadi Ajayi

Amadi Ajayi


Mesaje : 157
Data de înscriere : 18/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyMier Aug 26, 2009 3:59 pm

Continua sa mearga , incepand apoi sa cante"Mdah acum nu mai sunt vecini revoltati"gandi el continuandu-si cantecul.
Sus In jos
Maria

Maria


Mesaje : 29
Data de înscriere : 26/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyMier Aug 26, 2009 4:02 pm

-De unde stii?
Aparitia brusca ce sparsese linistea. Ii zambi vizibil, fortand inca cordonul kimonoului.
Sus In jos
Amadi Ajayi

Amadi Ajayi


Mesaje : 157
Data de înscriere : 18/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyMier Aug 26, 2009 4:05 pm

"Wow pe aici e la moda sa apari asa din senin si sa sperii lumea"gandi el apoi isi opri cantecul"Nu-i vina mea ca sunt cantaret si ma apuca":
-Huh?Citesti cumva ganduri?"Mh deja am gandit cam mult"Si m-am oprit daca faceai parte din grupul celor revoltati
Sus In jos
Maria

Maria


Mesaje : 29
Data de înscriere : 26/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyMier Aug 26, 2009 4:07 pm

-Asta nu se spune.
O zise distrata, incercand in a'si forma un scut de misteriozitate.
Sus In jos
Amadi Ajayi

Amadi Ajayi


Mesaje : 157
Data de înscriere : 18/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyMier Aug 26, 2009 4:08 pm

Veni mai aproape de ea , incepand sa o atinga cu degetul:
-Hm...
Sus In jos
Maria

Maria


Mesaje : 29
Data de înscriere : 26/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyMier Aug 26, 2009 4:10 pm

Ridica din spranceana dreapta rigid:
-Huh?!Ce'am facut?
O zise privindu'i degetul ce ii atingea corpul.
Sus In jos
Amadi Ajayi

Amadi Ajayi


Mesaje : 157
Data de înscriere : 18/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyMier Aug 26, 2009 4:12 pm

-Uh nimic , verificam daca nu cumva esti vreo fantoma , da nu cred , esti destul de solida , spuse el continuand sa-i atinga umarul cu degetul.
Sus In jos
Maria

Maria


Mesaje : 29
Data de înscriere : 26/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyMier Aug 26, 2009 4:14 pm

-Sunt.
Ii o spuse indepartandu'i firav degetul si razand.
Sus In jos
Amadi Ajayi

Amadi Ajayi


Mesaje : 157
Data de înscriere : 18/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyMier Aug 26, 2009 4:16 pm

-Hei de ce razi?spuse el privind-o suspect Suspect , apoi merse in jurul ei , analizand-o mai bine.
Sus In jos
Maria

Maria


Mesaje : 29
Data de înscriere : 26/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyMier Aug 26, 2009 4:19 pm

-N'am voie?
Intreba scurt.
Sus In jos
Amadi Ajayi

Amadi Ajayi


Mesaje : 157
Data de înscriere : 18/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyMier Aug 26, 2009 4:21 pm

-Weh presupun ca ai voie , spuse el oprindu-se din ai da tarcoale , caci ametise deja , nemaivand bine si stand cam prost cu echilibrul si cazand in fund.
Sus In jos
Maria

Maria


Mesaje : 29
Data de înscriere : 26/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyMier Aug 26, 2009 4:23 pm

Ii intinsese mana, aplecandu'se usor:
-Tipic, am mai dat de curiosi ca tine
Sus In jos
Amadi Ajayi

Amadi Ajayi


Mesaje : 157
Data de înscriere : 18/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyMier Aug 26, 2009 4:27 pm

O apuca de mana , ridicandu-se si incercand sa-si pastreze echilibrul , fiind inca destul de ametit.
-Weh dai de noi peste tot , huh?
Sus In jos
Maria

Maria


Mesaje : 29
Data de înscriere : 26/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyJoi Aug 27, 2009 5:20 am

-Cam asa ceva. Maria.
O spune profitand de ocazia impreunarii mainilor si zambindu'i subit.
Sus In jos
Amadi Ajayi

Amadi Ajayi


Mesaje : 157
Data de înscriere : 18/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyJoi Aug 27, 2009 11:30 am

-Ah incantat Maria!Umm eu ma numesc Ajayi , yeah i know , strange name
Sus In jos
Maria

Maria


Mesaje : 29
Data de înscriere : 26/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyJoi Aug 27, 2009 12:11 pm

-Tocmai asta il face special.
Rasufla luandu'si privirea de la el
"De ce venisem totusi?"
Sus In jos
Amadi Ajayi

Amadi Ajayi


Mesaje : 157
Data de înscriere : 18/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyJoi Aug 27, 2009 12:15 pm

-Weh I guess , spuse el scarpinandu-se in cap si nemaifiind atat de ametit.Se uita apoi spre ea:
-Ano...s-a intamplat ceva?
Sus In jos
Maria

Maria


Mesaje : 29
Data de înscriere : 26/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyJoi Aug 27, 2009 12:24 pm

-Nu.
Se sustinu de un copac meditand:
-Tu ce cauti pe'aici? Bantui locurile astea de secole, nu te'am mai vazut.
Sus In jos
Amadi Ajayi

Amadi Ajayi


Mesaje : 157
Data de înscriere : 18/08/2009

Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii EmptyJoi Aug 27, 2009 12:33 pm

-Weh eu nimic special , doar ma plimbam , imi place sa fac asta pe timpul noptii...e mai liniste si mai racoare...decat in timpul zilei
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bantuiala de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Bantuiala de la miezul noptii   Bantuiala de la miezul noptii Empty

Sus In jos
 
Bantuiala de la miezul noptii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Blody Moon Vampire :: Italia :: Paduri-
Mergi direct la: