The Blody Moon Vampire
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
The Blody Moon Vampire

I do believe in monsters, I call them officers I know enough to know to keep an eye on how I talk to ya's Some of y'all at peace, but even one to many Still at peace and slumber for the reading of the beast...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Raza naucitoare

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Eripmav Kira
Admin
Eripmav Kira


Mesaje : 76
Data de înscriere : 18/08/2009

Raza naucitoare Empty
MesajSubiect: Raza naucitoare   Raza naucitoare EmptyMier Aug 26, 2009 3:49 pm

Stateam cu mana ranita ,rezemat de orga langa altar ...peste tot cadavre a unor mafioti si eu ranit din cauza otravi din ranile mele de la impuscaturile luate...
Sus In jos
https://blody-moon-vampire.forumgratuit.ro
CoOkIe

CoOkIe


Mesaje : 5
Data de înscriere : 14/01/2010

Raza naucitoare Empty
MesajSubiect: Re: Raza naucitoare   Raza naucitoare EmptyJoi Ian 14, 2010 3:28 pm

E noapte si cum vampirii ies noaptea la vanatoare, lenea nu imi permitea sa ies la vanatoare, dar am hotarat sa fac macar o plimbare ca sa ma familiarizez cu locul. Trec pe langa catedrala si simt mirosul puternic al sangelui. Nu pot sa ma abtin asa ca intru. Vad mai intai multimea de cadavre care nu ma impresioneaza deloc. Vreau sa plec dar il observ pe baiatul ranit si ma razgandesc.
-Ai nevoie de ajutor? intreb cu o voce dulce apropiindu-ma de el.
Sus In jos
 
Raza naucitoare
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Blody Moon Vampire :: Italia :: Catedrale-
Mergi direct la: