The Blody Moon Vampire
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
The Blody Moon Vampire

I do believe in monsters, I call them officers I know enough to know to keep an eye on how I talk to ya's Some of y'all at peace, but even one to many Still at peace and slumber for the reading of the beast...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Hmm.....si eu pe-aici

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Amadi Adeola

Amadi Adeola


Mesaje : 31
Data de înscriere : 27/08/2009

Hmm.....si eu pe-aici Empty
MesajSubiect: Hmm.....si eu pe-aici   Hmm.....si eu pe-aici EmptyJoi Aug 27, 2009 1:49 pm

Bau...v-am speriat, ne?
Dah...momentan ma plistisesc de moarte si m-am gandit sa trec pe-aici
Ma numesc Alexandra...plistisitor...imi plac anime-urile, preferatul meu este Bleach, m-am inscris pe-aici pentru a'l bate la cam pe fratioru' meu drag si scump Smile) am o sora care'i cel mai enervant om de pe Pamant, nu o vrea cineva? dah, nici nu speram...daca mai aveti intrebari, postati-le >:)nu musc, prea tarw
Sus In jos
Amadi Ajayi

Amadi Ajayi


Mesaje : 157
Data de înscriere : 18/08/2009

Hmm.....si eu pe-aici Empty
MesajSubiect: Re: Hmm.....si eu pe-aici   Hmm.....si eu pe-aici EmptyJoi Aug 27, 2009 1:51 pm

BWO!Si eu te-am speriat tongue .Welcome here , bitha!Ma bucur ca te-ai inregistrat!Si vezi nu ma omori prea rau , te rog!Ai mila de ingerasul tau pervy!
Sus In jos
Amadi Adeola

Amadi Adeola


Mesaje : 31
Data de înscriere : 27/08/2009

Hmm.....si eu pe-aici Empty
MesajSubiect: Re: Hmm.....si eu pe-aici   Hmm.....si eu pe-aici EmptyJoi Aug 27, 2009 1:54 pm

Stai linistit ca nu te omor( prea rau), ingeras, sunt cuminte...thanks ca ai trecut pe-aici
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hmm.....si eu pe-aici Empty
MesajSubiect: Re: Hmm.....si eu pe-aici   Hmm.....si eu pe-aici Empty

Sus In jos
 
Hmm.....si eu pe-aici
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Blody Moon Vampire :: Welcome :: Noi membri :)-
Mergi direct la: